Preprava

Riečna preprava

Je neodmysliteľným a nesmierne dôležitým spôsobom prepravy a to najmä z vyplývajúcich potrieb prepravy nadgabaritných a sypkých materiálov, voľne ložených materiálov a tekutín. Je to vysoko ekologický a ekonomicky výhodný spôsob prepravy vo vnútrozemí.

Naša spoločnosť zabezpečuje všetky procesy spojené s týmto druhom prepravy. Zdarma vypracujeme cenovú ponuku a zároveň poradíme, akým spôsobom je Váš tovar čo najlepším spôsobom prepraviť.

Riešenie Vašich požiadaviek na mieru

Rozvinutá sieť dlho etablovaných partnerstiev a osobný prístup stavia spoločnosť Hanseatic Slovakia do pozície silného hráča na trhu, ktorý najlepšie vyhovie Vašim logistickým požiadavkám.

Medzi naše služby patrí:

  • spolupráca s distribučnými spoločnosťami
  • cenová ponuka na mieru
  • poistenie tovaru
  • zastupovanie klienta v colnom konaní

Point Point Point

Prepravíme čokoľvek, kamkoľvek

Hanseatic Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Spoločnosť sa v súčasnosti zaoberá zasielateľskou činnosťou v oblasti železničnej, kamiónovej, námornej, riečnej, leteckej a kombinovanej prepravy. Zároveň ponúka zbernú službu aj skladovanie. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je komerčné pripoistenie prepravovaného tovaru a poistenie zodpovednosti zasielateľa.

Stabilná
slovenská firma

Riešenie
na mieru

Komplexné
služby

Individuálny
prístup

Dopytový formulár

nezáväzná ponuka do 24 hodín