Balenie

Balenie a expedícia

Podľa potreby zákazníka presne na mieru navrhneme, vyrobíme a zabalíme tovar do certifikovaných obalov, k čomu patrí aj samotná fixácia obalov v dopravnom prostriedku alebo v námornom kontajneri. Uvedomujeme si, že obal tovaru je Vašou prvou vizitkou a bezpečné doručenie Vášho nepoškodeného tovaru je neodmysliteľnou súčasťou úspešnej obchodnej transakcie.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti v oblasti balenia tovaru a expedičných služieb je najmä exportné zaoceánske balenie. V spolupráci s našou sesterskou firmou Hanako s.r.o. sme certifikovaným výrobcom fumigovaných paliet a dební podľa štandardu IPPC pod registračným číslom: SK-2947.

Exportné balenie je možné realizovať priamo u zákazníka, alebo zaistíme prepravu tovaru, vrátane subdodávok, do našej spoločnosti v Jablonici, odkiaľ bude po zabalení vyexpedovaný. K tomuto účelu máme k dispozícii vlastné priestory v krytej hale s rampou a manipulačnou technikou do 3 ton aj na manipuláciu v kontajneri a do 4 ton mimo kontajner.

Čo ponúkame

V rámci skladovej logistiky ponúkame:

  • výroba atypických paliet na mieru
  • výroba celobednených obalov z OSB dosiek
  • balenie do antikoróznych fólií
  • nakládka a fixácia tovaru na kontajner

Point Point Point

Prepravíme čokoľvek, kamkoľvek

Hanseatic Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Spoločnosť sa v súčasnosti zaoberá zasielateľskou činnosťou v oblasti železničnej, kamiónovej, námornej, riečnej, leteckej a kombinovanej prepravy. Zároveň ponúka zbernú službu aj skladovanie. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je komerčné pripoistenie prepravovaného tovaru a poistenie zodpovednosti zasielateľa.

Stabilná
slovenská firma

Riešenie
na mieru

Komplexné
služby

Individuálny
prístup

Dopytový formulár

nezáväzná ponuka do 24 hodín