Preprava

Železničná preprava

Je ďalšou neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných prepráv, v rámci ktorej poskytujeme vysokokvalitné služby. Obstarávame prepravy tovarov vo vývoze, dovoze, tranzite po všetkých európskych železničných tratiach ako i na Ukrajinu a do Ruska, z a do európskych prístavov. Zároveň zabezpečujeme prekládkovú činnosť na slovensko– ukrajinskom pohraničí zo širokorozchodných vagónov (1520 mm) do vagónov normálneho rozchodu (1435 mm) a naopak.

V rámci prekládok poskytujeme prekládky hutných výrobkov, papiera, celulózy v balíkoch, chemických produktov v big–bagoch a vreciach s prípadným paletovaním. Máme širokosiahle skúsenosti s prepravami žeriavov, buldozérov a iných strojných zariadení, nadrozmerných nákladov s kompletnou službou vybavovania povolení pre mimoriadne zásielky.

Ďalej sa špecializujeme na prepravy bezpečných a nebezpečných chemických tovarov v cisternách.

Riešenie Vašich požiadaviek na mieru

Pre spokojnosť našich zákazníkov prejednávame zľavy so železnicami zúčastnenými na konkrétnej preprave. V prípade potreby zabezpečíme reklamačnú činnosť. Zároveň poskytneme cenovú kalkuláciu prepravy bez nároku na honorár.

Medzi naše služby patrí:

  • spolupráca s distribučnými spoločnosťami
  • cenová ponuka na mieru
  • poistenie tovaru

Point Point Point

Prepravíme čokoľvek, kamkoľvek

Hanseatic Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Spoločnosť sa v súčasnosti zaoberá zasielateľskou činnosťou v oblasti železničnej, kamiónovej, námornej, riečnej, leteckej a kombinovanej prepravy. Zároveň ponúka zbernú službu aj skladovanie. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je komerčné pripoistenie prepravovaného tovaru a poistenie zodpovednosti zasielateľa.

Slide

Stabilná
slovenská firma

Slide

Riešenie
na mieru

Slide

Komplexné
služby

Slide

Individuálny
prístup

Dopytový formulár

nezáväzná ponuka do 24 hodín