Preprava

Cestná preprava

Prepravu tovarov uskutočňujeme v rámci celej Európy vrátane krajín bývalej SNŠ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy z a do Poľska, Českej republiky a Maďarska, ale aj Talianska, Francúzska, Španielska a krajín Balkánu. Pri kamiónových prepravách spolupracujeme s dopravcami, ktorých vozidlá spĺňajú poistenie zodpovednosti dopravcu podľa medzinárodnej dohody CMR.

Zabezpečíme Vám prepravné kapacity rôznych objemových a hmotnostných kategórii pre vnútroštátnu aj zahraničnú dopravu: rozsah hmotnosti prepravovaného tovaru od 0,1 až do 24 ton - západná, severná a stredná Európa, rozsah hmotnosti prepravovaného tovaru od 0,1 až do 20 ton - Balkán a štáty bývalej SNŠ, vozidlá s objemom od 3 do 120 cbm, preprava špeciálnymi vozidlami - muldovými, izotermickými a chladiarenskými návesmi.

Pri prepravách tovaru do európskych ale aj mimoeurópskych miest vieme ponúknuť náväznosť na iné druhy dopráv: kontajnerovú a námornú, leteckú, železničnú.

Kamiónová preprava

Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu tovarov v rámci celej Európy vrátane krajín Balkánu a bývalej SNŠ. Pri kamiónových prepravách spolupracujeme s dopravcami, ktorých vozidlá majú poistenie zodpovednosti dopravcu podľa medzinárodnej dohody CMR. Na požiadanie zákazníka je možné pripoistiť zásielky proti všetkým rizikám. Veľkou výhodou je, že spolupracujeme s dopravcami z rôznych krajín. Naša špecializácia je hlavne na dovozy a vývozy z Poľska, Čiech, Maďarska ale aj Nemecka, Rakúska, Francúzska, Španielska, Balkánu a mnohých ďalších krajín Európy.

V rámci kamiónovej prepravy ponúkame komplexné riešenie:

  • prepravy celovozových zásielok vozidlami zmluvných partnerov
  • prepravy kusových zásielok
  • prepravy nadrozmerných zásielok
  • prepravy ADR zásielok (trieda 1 – 9)
  • balenie zásielok
  • zabezpečenie pripoistenia prepravovaných zásielok
  • poradenskú činnosť v oblasti prepráv

Prepravu tovaru vieme zabezpečiť v rôznych objemových a hmotnostných kategóriách v rámci vnútroštátnej ale aj zahraničnej dopravy - rozsah hmotnosti prepravovaného tovaru od 0,1 až do 24 ton, vozidlá s objemom od 3 do 120 cbm. Využívame vozidlá rôznych nadstavieb – plachtové, skriňové, izotermické, chladiarenské, muldové či špeciálne. Máme tiež skúsenosti s nadrozmernými prepravami, kde spolupracujeme s firmami, dlhodobo pôsobiacimi v tejto oblasti. Rovnako tak zabezpečujeme prepravu ADR tovaru vozidlami spĺňajúcimi predpisy ADR a vodiči sú školení na prepravu ADR tovaru (triedy 1 až 9). Pri prepravách tovaru do európskych ale aj mimoeurópskych miest vieme ponúknuť náväznosť na iné druhy dopráv: kontajnerovú a námornú, leteckú ale aj železničnú

Point Point Point

Prepravíme čokoľvek, kamkoľvek

Hanseatic Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Spoločnosť sa v súčasnosti zaoberá zasielateľskou činnosťou v oblasti železničnej, kamiónovej, námornej, riečnej, leteckej a kombinovanej prepravy. Zároveň ponúka zbernú službu aj skladovanie. Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je komerčné pripoistenie prepravovaného tovaru a poistenie zodpovednosti zasielateľa.

Stabilná
slovenská firma

Riešenie
na mieru

Komplexné
služby

Individuálny
prístup

Dopytový formulár

nezáväzná ponuka do 24 hodín
Verification Code
 Súhlasím so spracovaním osobných údajov